proč právě Wilke Gmbh

wilkeVýzkum, inovace a dlouhá zkušenost (více jak 35 let) vytvářejí předpoklady pro výrobu produktů vysoké technické úrovně, které jsou výkonné a dlouhodobě stabilně odpovídají nejmodernějším výrobním technikám. Nižší opotřebení  a tím i delší doba používání představují z hlediska ekonomiky a ekologie skutečnosti, které výrazně snižují náklady, umožňují maximální hygienu na pracovišti a aktivně přispívají k ochraně životního prostředí.

Naše speciální řezné a tvářecí oleje umožňují vypořádat se se stoupajícími nároky na výkony během obrábění a tváření obrobků i z vysoce pevných a specificky lehkých slitin. Vysoké rychlosti opracování vyžadují právě u nových technologií tváření vysokou míru přizpůsobení nezbytných technologických pomůcek. U třískového a beztřískového obrábění musí být velký počet ovlivňujících činitelů optimalizován tak, aby při stanovené kvalitě výroby mohla být výroba každého obrobku realizována ekonomicky, tedy s nízkými náklady. A chladící maziva Wilke k tomu rozhodující měrou přispívají.

Díky naší kompetenci a více než pětatřicetileté zkušenosti s vývojem vysoce efektivních chladících maziv a také zkušenostem v oblasti aplikace chladících maziv v minimálním množství pomáhá náš výzkum realizovat moderní požadavky na výrobu.