doplňkový program Wilke

WICOLAN–AN 29

Popis produktu:

Snižuje možnost, že se používaná emulze znehodnotí sporami, které vedou k zápachu. Velmi vhodný k použití při obrábění. Má vynikající účinky proti bakteriím, houbám a kvasinkám.

WICO–DESIN-SR 91

Popis produktu:

Desinfekční a čistící prostředek, který ničí bakterie, fungizidy a spory najednou. Nasazuje se do chladícího systému a to jak do emulzí obsahující minerální olej, tak syntetický.

WICOREIN 1915

Popis produktu:

Vyvinut speciálně pro odmaštění dílců a dílů v oblasti kovoobrábění. Prokazuje své možnosti i na těžko přístupných místech. Výborně odmastí a očistí. Protikorozní aditiva garantují ochranu proti korozi. Neředitelný vodou.

WICOREIN-PUR

Popis produktu:

Stejné vlastnosti jako WICOREIN 1915 s tím, že čistí úplně vše(gumy, plasty, zařízení, která přijdou do styku s potravinami). Je ředitelný vodou.

WICO-ODPĚŇOVAČ-EW 1106

Popis produktu:

Koncentrát, který zabraňuje zpěňování emulze při vysokotlakém obrábění

WICOLAN-KONSERVIERER-B 60

Popis produktu:

Konservační prostředek k udržování vhodného Ph v obráběcích kapalinách

WICORREX-DW 1613

Popis produktu:

Slouží k ochraně dílců a polotovarů ve výrobě, meziskladech a transportech. Dlouhodobě chrání proti korozi. Je bez halogenů na bázi vosku. Nabízí dobře přilnavý, tenký, voskový a lehce mastný ochranný film, který odolává při manipulaci ve skladech a transportu. Při vnitřním skladování chrání 8-12 měsíců, při venkovním skladování 3-6 měsíců.

PH-MĚRKY

Popis produktu:

Určeno k měření ph kapaliny. Měří na desetinná čísla. 100ks v balení
IMG_0968IMG_0970